تبلیغات
مطالعات اجتماعی - نرم افزار Team Viewer
 با استفاده از نرم افزار Team Viewer می توانید به راحتی از کامپیوتر خودتان وارد دسکتاپ(کل درایوها)  کامپیوتر شخص دیگر در هر کجای دنیا شوید و با آن کار کنید. البته هر کاری که در کامپیوتر می کنید قابل مشاهده برای شخص مورد نظر است.
این نرم افزار برای سیستم عامل های Windows ، Mac ، Linux و سیستم عامل های موبایلی نظیر Android ، iPhone و Windows Mobile ارائه شده.
[توضیحات بیشتر :مثلا شما در سیستمت با یک مشکل مواجه شدین ... مثلا هنگام نصب یک نرم افزار براتون مشکل پیش اومده یا هر چیز دیگه ...به راحتی میتونین از کسی که وارد هست کمک بگیرین . یعنی شخص مورد نظر شما حتی اگه در ایران هم نباشه میتونه با کمک نرم افزار team viewer دسکتاپ شما رو در اختیار بگیره و مشکل رو حل کنه . انگار که شخص کنارتون نشسته ... شرکت های کامپیوتری به کمک این نرم افزار پشتیبانی هاشون رو انجام میدن. و توجه کنید که شما تا اجازه ندین طرف مقابل نمیتونه دسکتاپ شما رو ببینه و موقع برقراری ارتباط بهتر و عاقلانه تر است که  پشت سیستم باشین هر زمان هم که دوست داشته باشین میتونین ارتباط رو قطع کنین . در واقع اگه دارین میبینین که خدای ناکرده طرف مقابل داره فضولی میکنه ، سریع ماوس رو بگیرین و دیگه نمیتونه هیج کار بکنه ... البته به هیچ وجه چنین اتفاقی نمیفته چون دقیقا مصداق اینه که یک نفر کنار شما و مقابل چشم شما بخواد تو سیستمتون فضولی کنه ... چنین چیزی خیلی بعیده...  همینطور با استفاده از این نرم افزار میتونین برای تبادل فایلها ازش استفاده کنید . مثلا حجم یک فایل زیاد هست و نمیتونین از طریق تلگرام به دوستتون بدین ، به راحتی از این طریق میتونین فایل رو تو دسکتاپ طرف مقابل کپی کنید]طبقه بندی: فناوری اطلاعات،

تاریخ : سه شنبه بیست و سوم تیر 1394 | 10:26 بعد از ظهر | نویسنده : محمود اختر | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.